Atrakcje

Spędź urlop w komfortowych warunkach!
Scroll
a my odpiszemy najszybciej jak to możliwe.
o Twoim idealnym odpoczynku.
park rozrywki

energylandia

Energylandia to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 35 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Bajkolandia - kraina dziecięcych pragnień, wkraczające do niej maluchy znajdują się nagle w świecie swoich marzeń, spotykają się z postaciami ulubionych bajek. Strefa familijna - proponuje atrakcje dla całych rodzin, lecz na części z nich obowiązuje ograniczenie wzrostu - min. 140 cm. Strefa ekstremalna - to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, dostarczająca maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach. Water Park - strefa uruchomiona latem 2016 roku - naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakątków, wodnych zabaw. Smoczy Gród - niesamowite miejsce wyglądające jak miasteczko wyjęte prosto z „Władcy pierścieni” albo tajemniczego „Wiedźmina”. Uliczki stylizowane na średniowieczny gotyk, epokowa architektura, ruiny kunsztownych zamków, a wszystko wykonane z drewna i kamieni. To niezwykła kraina fantasy zdobiona pochodniami, a także innymi dopracowanymi dekoracjami. Dodatkowo 22 gry i zabawy interaktywne, 5 scen widowiskowych (dwa teatry i trzy amfiteatry), nowoczesne kino 7D a dla wszystkich lubiących gadżety i pamiątki kilka dedykowanych sklepów.

park rozrywki

zatorland

Park Zatorland to ciekawe miejsce stworzone dla najmłodszych z myślą o ich edukacji poprzez rozrywkę. Zatorland to kompleks trzech tematycznych parków: Parku Dinozaurów, Parku Owadów i Parku Mitologii. Rozrywki dostarczy Lunapark.

Każdy z naszych parków to niezwykłe miejsce umożliwiające poznanie tajemnic odległej przeszłości, fascynujących historii czy odkrywania niezwykłej przyrody. To również przestrzeń do wypoczynku i wspaniałej zabawy dla całej rodziny. W sezonie 2020 dla naszych gości przygotowaliśmy liczne nowe atrakcje, m.in. miasteczko ruchu drogowego, basen z łódkami czy roztańczoną łódkę Crazy Raft.

Twoja przygoda zaczyna sie tutaj!

Zadzwoń już teraz, by zarezerwować termin. To będzie na pewno udany urlop!